יחידת ההשמה של הלשכה

היתרונות שלנו

לבחור לגייס דרך יחידת ההשמה של הלשכה משמעותו שתהיו בידיים המקצועיות של צוות ההשמה המנוסה של היחידה, תיהנו מהבנה מלאה של דרישותיכם המקצועיות ותקבלו מועמדים לאחר שעברו אבחנה מקצועית של ידע בתחום ולאחר סינון ראשוני המתאים אותם לדרישות המשרה אותה תרצו לאייש.

יחידת ההשמה של לשכת מנהלי החשבונות מבטיחה לכם כי תקבלו טיפול מקצועי יסודי ומסור מצוות היחידה המנוסה. צוות היחידה עובד באופן דיסקרטי במידת הצורך וידאג לשמור שהמידע אודות חיפוש מועמד חדש למשרה לא ייחשף. בצוות היחידה תקבלו מענה אישי אשר יעבוד עמכם בשיתוף פעולה מלא על מנת למצוא עבורכם את מנהל החשבונות הבא של הארגון שלכם.

מנהל החשבונות הבא שלכם נמצא כאן!

Error: The video (https://vimeo.com/164890831) couldn't be embedded.

איתור מועמד מתאים למשרת מנהל החשבונות של הארגון הוא אינו דבר פשוט כלל וכלל. תפקידו של מנהל החשבונות הוא להיות אחראי שכספי הארגון מנוהלים כיאות ולכן יושרו המקצועי והאישי של מנהל החשבונות, כמו גם נאמנותו לארגון, חייבים ליהנות מאמון מלא של מנהליו. לשכת מנהלי החשבונות, אשר מהווה את האיגוד המקצועי של הענף ומקיימת השתלמויות וכנסים מקצועיים בתחום, הקימה ובנתה יחידת השמה המיועדת למעסיקים אשר מחפשים מנהל החשבונות. ליחידת ההשמה של הלשכה מאגר מועמדים נרחב ביותר לכל סוגי הנהלת החשבונות ואצלה תמצאו את מנהל החשבונות הבא לארגונכם.

יחידת ההשמה פועלת על מנת לחבר בין המועמדים הראויים לדרישות מנהלי הארגון ע"י בחינת הדרישות המיוחדות אותן נדרש מנהל החשבונות הדרוש והתאמת המועמדים המתאימים ביותר לדרישותיכם. צוות היחידה ההשמה מורכב מרכזי גיוס בעלי ניסיון וידע רב בגיוס ייעודי לתחום הנהלת החשבונות ויידעו לברור מתוך מאגר המועמדים של היחידה את המועמד הטוב ביותר עבור הארגון שלכם. הצוות בוחן את הכשרתם של מנהלי החשבונות אשר מצויים במאגר המועמדים, בוחן את ידיעתם המקצועית בתחומים שונים של עבודת הנהלת החשבונות השוטפת ומסנן עבורכם את המועמדים המתאימים למשרה אותה אתם מבקשים לאייש.

יחידת ההשמה של לשכת מנהלי החשבונות בישראל מבטיחה לכם כי תקבלו טיפול מקצועי יסודי ומסור מצוות היחידה המנוסה. צוות היחידה עובד באופן דיסקרטי במידת הצורך וידאג לשמור שהמידע אודות חיפוש מועמד חדש למשרה לא ייחשף. בצוות היחידה תקבלו מענה אישי אשר יעבוד עמכם בשיתוף פעולה מלא על מנת למצוא עבורכם את מנהל החשבונות הבא של הארגון שלכם.

הכירו את הצוות שלנו

קצת מלקוחותינו