מידע למועמד

חיפוש עבודה חדשה הוא עבודה בפני עצמו ומצריך ממי שמחפש עבודה להשקיע זמן ומאמץ רב. שוק העבודה ככלל ושוק מנהלי החשבונות בפרט, מציע משרות רבות בתחומים רבים אשר יש להשקיע זמן רב מיותר על מנת לברור ולאתר את המשרות הרלוונטיות לתחום עיסוקו של מחפש העבודה. לשכת מנהלי החשבונות בישראל, אשר פועלת למען כלל ציבור מנהלי החשבונות, ראתה לנכון לעזור ולהקל על מחפשי העבודה בתחום הנהלת החשבונות והקימה יחידת השמה ייחודית לענף הנהלת החשבונות אשר מכניסה תחתיה אך ורק עבודות אשר תואמות את תחום העיסוק של הנהלת החשבונות על סוגיהם (1,2,3), חשבי שכר ומנהלי חשבונות בכירים (מדופלם).

יחידת ההשמה כאן בשבילכם. היחידה מסננת עבורכם את המשרות ותציג לכם אך ורק את המשרות הרלוונטיות עבורכם, משרות ייחודיות המותאמות למקצועות הנהלת החשבונות. צוות יחידת ההשמה הוא מנוסה ומתמחה בהשמת מקצועות מנהלי החשבונות השונים. יחידת ההשמה תסייע לכם בתהליך ההשמה החל ממתן ייעוץ מקצועי והכוונה ראשונית, סיוע בכתיבת קורות החיים, מפגשי הכנה לקראת ראיונות עבודה ועוד.

קצת מלקוחותינו

[/clients_list]

היתרונות שלנו

25%

צוות יחידת ההשמה יסייע לכם למצוא ולאתר את סוג המשרה שאתם מחפשים, האם בחברה גדולה, משרד קטן, ואולי אפילו משרד עצמאי. יחידת ההשמה מסייעת בכתיבת קורות החיים והכנה לראיונות עבודה.

50%

ליחידת ההשמה מאגר משרות ייחודיות אשר לא ניתן למצוא באתרי או חברות השמה אחרות. ללישכה שיתופי פעולה רבים עם גופים פיננסיים רבים אשר סומכים ורואים בלישכה גוף מפקח על המקצוע

75%

צוות היחידה מנוסה ובעל ניסיון בהשמה ומתמחה בהשמת מנהלי חשבונות על סוגיהם השונים בהתאם לדרגת ההכשרה.

100%

חידת השמה רשמית של הלישכה- יחידת ההשמה של הלישכה הינה היחידה הרשמית אשר חרטה על דגלה לסייע לציבור מנהלי החשבונות בישראל במציאת מקום עבודה