ביטוח תרופות מצילות או מאריכות חיים עבור חברי הלשכה

ביטוח תרופות מצילות או מאריכות חיים עבור חברי הלשכה

ביטוח תרופות שמחוץ לסל הבריאות, לא ניתן יותר על ידי תוכניות השב"ן (שירותי בריאות נוספים) של קופות החולים – מכבי, כללית, מאוחדת ולאומית. כלומר, במידה ואתם או כל אחד מבני משפחתכם תזדקקו חלילה לתרופה מצילת חיים שאינה כלולה בסל התרופות, הביטוח אינו מכסה אתכם ותיאלצו לשלם מכיסכם עשרות אלפי שקלים בכל חודש כדי לרכוש את התרופה.

מדי יום אנו עדים למצבים בהם חולים רבים נזקקים לתרופות מצילות ו/או מאריכות חיים, שעלותן אלפי שקלים בחודש ואשר אינן ממומנות באמצעות סל הבריאות הציבורי. כך למשל, ניתן לראות לא פעם פניות נואשות לתרומות מצד משפחות חסרות אונים שקרוביהם – ילדים, מבוגרים וקשישים נזקקים לעשרות אלפי שקלים בחודש על מנת לממן את התרופה שיכולה להציל את חייהם, אבל אינה מכוסה בסל הבריאות.

הלשכה, בוחנת בימים אלו, מול חברות הביטוח השונות, מימון מלא של ביטוח זה עבור חברי הלשכה. אנו נמצאים כרגע בשלבי גיבוש המכרז אשר צפוי להסתיים במהלך הרבעון השני של שנת 2015. הביטוח צפוי להינתן לחברי הלשכה בלבד, החל מה 1.1.2016. כחלק מתנאי התוכנית צפויים ליהנות חברי הלשכה גם משירותי מוקד מידע טלפוני בנושא תרופות.

חשבנו שיכול לעניין אתכם לקרוא גם על..

אהבתם את המאמר? שתפו את החברים שלכם!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

על הלשכה

הלשכה הינה האגוד המקצועי של ענף מנה"ח בישראל, המקיף מעל 50,000 איש העוסקים בתחום. הלשכה פועלת במטרה לשמר ולשפר את האינטרסים המקצועיים והכלכליים של העוסקים בו.

עקבו אחרינו

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן