קורס סחר בינלאומי

רוצים להתקדם ולעבוד בחברות גלובאליות ובינלאומיות? עובדים בחברת יצוא/ יבוא ומחפשים הכשרת רענון?
קורס מסחר בינלאומי של הלשכה יגלה לכם את כל רזי החשבונות הבינלאומית

השאירו פרטים והצטרפו ללשכת מנהלי החשבונות בישראל!

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות במייל וב SMS מלשכת מנהלי החשבונות.

הנהלת חשבונות בינלאומית

קורס סחר בינלאומי למנה"ח מעניק ידע בתחום רישום חשבונאי של תנועות סחר בינלאומי ושם דגש על היכולות הנדרשות לסוחרים לבצע תהליכי סחר ללא תקלות מבחינה חשבונאית. ניהול מסודר של תיק יבוא מאפשר מעקב צמוד אחרי כל העלויות ועוזר בתמחור נכון של מוצרים נמכרים ומייוצרים ומשפיע באופן ישיר על רווחיות של עסק. מנה"ח שמתעסקים ביבוא ויצוא חלק בלתי נפרד מתהליך .עבודתם מקצועית ומסודרת מאוד חשובה בתחום .חשוב לציין שמנהלי חשבונות מומחים בתחום מבוקשים מאוד בחברות יבואניות מוצאים עבודה במהירות ובתנאים טובים.

סחר בינלאומי

על הקורס

מנה"ח בחברות הפועלות בסביבה הבינלאומית עובדים בזיקה ישירה עם גורמים העוסקים בסחר בינלאומי ובשינוע סחורות ברחבי העולם הדורשים הכנת מסמכים ובקשות לתשלום. קורס זה הינו מורכב ומאתגר, אך גם מעניין ומרתק וחושף את העובד לרזי הסחר הבינ"ל המתפתח בישראל

סחר בינלאומי

למי מתאים קורס?

קורס זה הוא המקום למנה"ח המעוניינים לצמוח בסביבה העסקית המודרנית ולהשתלב בחברות סחר ויבוא, סטארטאפים, חברות בינלאומיות ורב מטבעיות וחברות גלובאליות גדולות.

סחר בינלאומי

מה לומדים בקורס?

הקורס נבנה סביב שלוש זוויות חשובות: הזווית התיאורטית, המקצועית והטכנית ונועד להקנות למנהל החשבונות ידע בתחום הסחר- הבינלאומי עם דגש על אספקט ניהול הכספים

תוכנית הקורס

הנה"ח בינלאומית חלק א'

המפגש יעסוק במכלול היבטי הנה"ח הקשורים ביחסי היבואן- יצואן הכוללים מערך מורכב של חשבונות ותשלומים. מורכבותם של חשבונות אלו נובעת מהיותם רב-מטבעיים ומנוהלים בין מדינות שונות בהם נהוג סגנון הנהלת- חשבונות שונה ולעיתים אף תקינה חשבונאית שונה. בנוסף נלמד מה הוא תיק יבוא ולמה חשוב לעבוד עם תיקי יבוא ומה הן המשמעויות של ריכוז כל עלויות של יבוא וביצוע העמסות.

הנה"ח בינלאומית חלק ב'

במפגש נלמד רישום פקודות יומן והכנת ותעודות כספיות הקשורות לסחר בינלאומי. נלמד וממה מורכבת חשבונית של עמיל המכס ורשימון יבוא/יצוא, מה הם ההבדלים בין רישום תנועות יבוא ותנועות יצוא בהנה"ח ומה חשוב לדעת על סוג רשומה R בדוח PCN874. ניגע באיך יש לטפל בספקי חו"ל לצורך שידור טופס 856 מתוכנות הנה"ח שונות, ומה המשמעות של פקודת שערוך בהקשר לעבודה עם סחר בינלאומי.

המנהלת האקדמית של התוכנימת

ילנה פולק

מנה"ח בכירה

מנהלת חשבונות בכירה עם ניסיון של 25 שנים בתחום בעלת הסמכה של מנהלת חשבונות מדופלמת. שימשה כמנהלת מחלקת הנהלת חשבונות, חשבת ומנהלת כספים בחברות מהמובילות בארץ. בעלת ניסיון ניהול צוותי הנה"ח ומחלקות הנהלת חשבונות. בשנים האחרונות משמשת כמרצה ובעלים של מכללה המתמחה בהדרכות פרקטיות בהנהלת חשבונות. 

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן