English

/

/

/

ארז גריל - משרד ראיית חשבון והנהלת חשבונות

כל השרותים הפיננסיים תחת קורת גג אחת. 

ארז גריל - משרד ראיית חשבון

כל השרותים הפיננסים תחת קורת גג אחת!

הסמכותיי מאפשרות לי ראייה יותר כוללת על הלקוחות. על הקטנים כיועץ מס על הגדולים כרו"ח

ארז גריל – משרד ראיית חשבון נוסד לפני כ-2 עשורים בלב העיר חיפה. זהו משרד משפחתי אש עובדים בו גם אביו, ישעיהו גריל אשר עוסק מעל ל-5 עשורים בתחום! משרד גריל מעניק שרותי ייעוץ ותכנון מס, שרותים פיננסים רחבים, שרותי הנה"ח ושכר וראיית חשבון מא'- ת'.

משרד גריל מתמחה במתן שרותים פיננסים לסקטור הרפואה ולבעלי צרכים מיוחדים בדגש על החזרי מס לילדים בעלי צרכים מיוחדים. בתחום הרפואה המשרד מעניק שרותים לעשרות רופאים מכל רחבי הארץ בתחום ייעוץ המיסוי והפיננסיים. "הרבה מהרופאים לא יודעים באילו הוצאות אפשר להכיר ואני עובר איתם על הרשימה ועוזר להם לחסוך בהוצאות" אומר ארז גריל.

בתחום החזרי המס המשרד מתמקד בהורים לילדים עם צרכים מיוחדים ולאנשים עם פטור ממס הכנסה, "יש לנו לקוח שהמלצתי לו ללכת לוועדה רפואית ולהוציא פטור ממס הכנסה, בחברה שאליו הלך לא הבינו מה הצעד הזה יתרום לו מכיוון שהיה בעל קצבת סיעוד גבוההולכן הוא נשלח הביתה בחזרה. לאחר שיחה אישית שלי עם אותה חברה הם הסכימו להתחיל בהליך של סעיף 9(5) פטור ממס הכנסה, בעקבותיו הלקוח שלי חסך מעל 120,000 ש"ח, איזה מזל שלא ויתרתי לו."

התמחות
רופאים עצמאיים והחזרי מס בתחום ילדים עם צרכים מיוחדים
השכלה
יעוץ מס וראיית חשבון - מכללת רמת גן סניף חיפה
ימי עבודה

בואו להכיר ולשמוע
מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

אני ובעלי פנינו לארז בכדי שיכין עבורנו את הדו"ח השנתי למס הכנסה ואני כל כך שמחה שעשינו זאת. למה? האדיבות, השלווה והחיוך של ארז. סבלנות וסובלנות - ארז לא חסך בהסברים. החשיבה של ארז היא קודם כל איך לחסוך כספים ללקוח שלו והכי חשוב- ארז עלה על טעות שהרו"ח הקודם שלנו עשה ופעל בכדי לתקנה! בקיצור מומלץ!

שגית רפואה משלימה
שגית- רפואה משלימה לנשים

שגית גורן אהרון

כאשר פתחתי את החברה שלי בשנת 2008, התחלתי עם רו"ח אחר אשר הכניס אותי להרבה בעיות מול הרשויות עקב רשלנות מקצועית ובעקבות כך הגעתי לארז. ארז מצא פתרונות לבעיות בצורה מהירה, ביטל קנסות מול הרשויות, לימד אותנו מחדש איך לנהל את המערך הכלכלי בחברה ברמת העבודה, הטפסולוגיה הפיננסית ותזרים מזומנים נכון. אני ממליץ בחום!

av4
נתן דנוביץ

מנכ"ל SunShine I.M.C

ארז גריל החל לייצג אותי בפני רשויות המס החל מתחילת שנת 2014. כבר מתחילת הדרך התרשמתי מהמקצועיות, האכפתיות והזמינות שלו. ארז הוא רו"ח מדופלם אך יחד םע זאת תעריפיו נוחים. הוא יוזם על דעת עצמו מהלכים המיטיבים עם לקוחותיו ויש לו ניסיון ספציפי עם עו"ד!

גולדן
אילן גולדנברג

משרד עורכי דין

מר ארז גריך. רואה חשבון מלווה אותי מזה כשלוש שנים כרואה חשבון. לאורך התקופה זכיתי לשיתוף פעולה מלא, יעוץ צמוד ומתן שרות ללא דופי. בכל זמן נתון בו הייתי זקוק לעזרתו של ארז גריל - קיבלתי מענה מהיר, ענייני ומקצועי. אני ממליץ בשלם שלם על מר גריל כרואה חשבון.

שלג הנדסה
דביר רון

שלג הנדסה ובניה

פגישת הכרות או יעוץ ראשוני בחינם.

התקשרו אלינו והבטיחו ראש שקט מבחינה פיננסית לעסק שלכם!

כתובת

שדרות סיני 20ב,
חיפה, ישראל

טלפון

טל': 04-8340018
פקס: 04-8266119
נייד: 054-6617580

ארז גריל – משרד ראיית חשבון כבר מעל ל- 5 עשורים. מבטיחים לך ראש שקט!

אצלנו השרות הוא ללא תחרות באמינות, במחיר ובמקצועיות! דואגים לכל לקוח גדול כקטן!

להתאמת פגישה – התקשרו עכשיו:

054-6617580

משרד רואה חשבון – ארז גריל
שדרות סיני 20ב
חיפה ISRAEL
טלפון: 0546617580
דואר אלקטרוני: [email protected]
דילוג לתוכן