מחפשים עבודה כמנה"ח?
אנחנו פה בשבילכם!

יחידת ההשמה של לשכת מנהלי החשבונות הינה הגוף בעל מאגר המשרות הגדול בישראל להשמת מנהלי חשבונות וחשבי שכר.

השאירו פרטים והצטרפו ללשכת מנהלי החשבונות בישראל!

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות במייל וב SMS מלשכת מנהלי החשבונות.

תנו למקצוענים למצוא לכם עבודה!

חיפוש עבודה חדשה הינה עבודה בפני עצמה המצריכה השקעה של זמן ומאמץ. שוק העבודה ככלל ושוק מנה"ח בפרט, מציע משרות רבות בתחומים שונים אשר דורשים זמן השקעה רב של ברירה ואיתור המשרות הרלוונטיות לתחום עיסוקו של מחפש העבודה. לשכת מנהלי החשבונות בישראל, אשר פועלת למען כלל ציבור מנה"ח, ראתה לנכון לעזור ולהקל על מחפשי העבודה בתחום הנהלת החשבונות והקימה יחידת השמה ייחודית לענף הנהלת החשבונות אשר מכניסה תחתיה אך ורק עבודות אשר תואמות את תחום העיסוק של הנהלת החשבונות על סוגיהם (1,2,3), חשבי שכר ומנהלי חשבונות בכירים (מדופלם).

שרותי יחידת ההשמה

כחלק מפעילותה דואגת הלשכה גם בסיוע למנהלי חשבונות מוסמכים ולסטודנטים להתשלב בשוק העבודה בחברות שונות בארץ ובחו"ל. לפיכך הקמנו פלטפורמות שונות ויחידות בארץ המתמחות בהנה"ח בלבד ומרכזות את כל המשרות והמועמדים למאגר הקיים גדול ביותר לתחומו

cv

בניית קורות חיים

ליחידת ההשמה צוות מיוחד אשר תפקידו לייעץ לכם כיצד לבנות נכון את קורות החיים שלכם ובכך להבליט אותם על פני מועמדים אחרים. בניית קורות חיים בצורה נכונה לפי ההנחיות מגדיל את הסיכוי שהם ימשכו את תשומת לבו של המעסיק הפוטנציאלי.

interview preperation

הכנה לראיונות עבודה

יחידת ההשמה ולשכת מנהלי החשבונות מבצעים אחת לתקופה סדנאות הכנה לראיונות בהם תלמדו כיצד למקסם את סיכויי קבלתכם למשרה רצויה ע"י סימולציות, קבלת טיפים אודות סוגי שאלות נשאלות ועוד.

counseling

ייעוץ והכוונה

יחידת ההשמה מעניקה לכם הכוונה ראשונית אודות סוג המשרה ומסייעת לכם לבחור איזה סוג משרה בה אתם מעוניינים, משרה בחברה או אולי משרד רו"ח, משרה בצוות או משרת מנהל חשבונות יחיד, משרת מתחילים או שאולי משרת מנהל חשבונות בכיר.

יתרונות יחידת ההשמה

סיוע למנה"ח להשתלב בשוק העבודה ולמעסיקים למצוא את העובד המתאים

יחידת השמה רשמית של הלשכה

יחידת ההשמה של הלשכה הינה היחידה הרשמית אשר חרטה על דגלה לסייע לציבור מנהלי החשבונות בישראל במציאת מקום עבודה

צוות מנוסה

צוות היחידה מנוסה ובעל ניסיון בהשמה ומתמחה בהשמת מנהלי חשבונות על סוגיהם השונים בהתאם לדרגת ההכשרה.

מאגר משרות

ליחידת ההשמה מאגר משרות ייחודיות אשר לא ניתן למצוא באתרי או חברות השמה אחרות. ללישכה שיתופי פעולה רבים עם גופים פיננסייםאשר סומכים ורואים בלישכה גוף מפקח על המקצוע

הכוונה וייעוץ

צוות יחידת ההשמה יסייע לכם למצוא ולאתר את סוג המשרה שאתם מחפשים, האם בחברה גדולה, משרד קטן, ואולי אפילו משרד עצמאי. יחידת ההשמה מסייעת בכתיבת קורות החיים והכנה לראיונות עבודה.

לאחר שנים שעבדתי באותה החברה רציתי להתקדם וחיפשתי עבודה שיכולה לאתגר ולפתח אותי אישית ומקצועית. חיפשתי הרבה זמן אך ללא הצלחה עד שפניתי ליחידת ההשמה של הלשכה שידעה לכוון אותי ולמצוא לי את המשרה המתאימה לי ביותר. השירות היה אישי, מקצועי אדיב ומהיר! תודה רבה!
הילה אמסלי
מנהלת חשבונות עד מאזן

חפשו ושלחו קו"ח חינם לעשרות המשרות בעמוד הפייסבוק שלנו

יש לכם שאלות. רוצים לקבל מידע נוסף. כנסו אלינו לאתר. חפשו בוקיפר בגוגל או לחצו על הקישור.

רוצים לדבר איתנו?
למה אתם מחכים. התקשרו עכשיו

רוצים להתייעץ לגבי חיפוש עבודה? אנחנו מחכים לשמוע מכם. התקשרו ליועצי ההשמה שלנו.

073-2792210

צור קשר
כתבו לנו בדואר האלקטרוני

נשמח לשמוע מכם! בכל רעיון או ההצעה אתם מוזמנים לפנות אלינו ישירות ולכתוב לנו במייל.

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן