בואי להיות

מנה"ח ראשית

והתחילי  לנהל צוות של מנהלי חשבונות או את מחלקת הנהלת החשבונות בארגון שלך!

השאירו פרטים והצטרפו ללשכת מנהלי החשבונות בישראל!

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות במייל וב SMS מלשכת מנהלי החשבונות.

לראשונה בישראל, קורס מעשי להכשרת השכבה הניהולית הבכירה של מחלקות ההנה"ח בארץ.

מנהל/ת חשבונות ראשי/ת הינו התפקיד הבכיר ביותר במחלקת הנהלת החשבונות בארגון. מנהל/ת חשבונו/ת בארגון מנהל צוות של מנהלי חשבונות תחתיו והינו האוטוריטה המקצועית במחלקת הנהלת החשבונות. מטבע הדברים, על מנהל/ת חשבונות ראשי/ת מוטלים תחומי האחריות החשובים ביותר במחלקת הנה"ח ועל כן לרוב תפקידים אלו הינם המתגמלים ביותר מבחינת רמות השכר הנהוגות בענף.

להצטרף

למי מתאים הקורס?

הקורס מתאים למנהלי חשבונות שרוצים להתפתח בתחום ולהתברג בעתיד לתפקידי ניהול צוות וניהול מחלקה הנה"ח אך הוא גם מתאים עבור מנהלי חשבונות ראשיים שכבר מכהנים כיום בתפקיד ומעונינים לעשיר את הידע המקצועי והניהולי שלהם.

23,5

מתכונת הקורס

הקורס כולל 12 מפגשים של 4 שעות כל מפגש, ויתקיים בצורה מקוונת דרך תוכנת "זום". כל השיעורים יוקלטו ויהיו זמינים לצפייה חוזרת או השלמה עד 6 חודשים לאחר סיום הקורס. 

קורס בניית תקציב

על איזו תוכנה לומדים?

מתנה למשתתפי הקורס: קורס מעשי על תוכנת הפריוריטי כולל התקנה למחשב הפרטי שלכם (לא נדרש נסיון קודם בתוכנה, נקיים סדנת הכרות עם התוכנה לפני תחילת הקורס).

תוכנית הקורס

קצת על מרצה הקורס

ילנה פולק

מרצה בכיר

מנהלת חשבונות בכירה עם ניסיון של 25 שנים בתחום בעלת הסמכה של חשבונאי מדופלם. משמשת כמנהלת מחלקת הנהלת חשבונות, חשבת ומנהלת כספים בחברות מהמובילות בארץ לרבות ניהול צוותי הנה"ח ומחלקות הנהלת חשבונות. בשנים האחרונות שימשתי כמרצה ובעלים של מכללה המתמחה בהדרכות פרקטיות בהנהלת חשבונות.

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן