English

/

/

/

10 סיבות למה להגיע לכנס הלשכה באילת

10 סיבות למה להגיע לכנס הלשכה באילת

למעבר לתוכניית הכנס ולרישום לחצו כאן>>


1. כל העדכונים שיצאו בשנת 2015 שמנהלי חשבונות צריכים להכיר
אפילו היום בעידן האינטרנט קשה לעקוב אחר החידושים והעדכונים המקצועיים אשר מתפרסמים מעת לעת. אנו מוקפים במידע ולעתים קצת קשה לנו לברור מה מהמידע רלוונטי עבורנו ומה לא. בכנס הלשכה יתקיים פאנל פתוח אשר ירכז את כל החידושים והעדכונים שיצאו במהלך שנת 2015 הרלוונטיים למנהלי החשבונות בתחום המיסוי, ביטוח לאומי ושכר, רשויות המס, חקיקה ופסיקה רלוונטית ועוד.

2. להכיר מנהלי חשבונות חדשים (נטוורקינג)
מתי יצא לכם לפגוש חברים למקצוע? אתם מכירים מנהלי חשבונות נוספים? בכנס הלשכה באילת תוכלו להכיר מגוון רחב של מנהלי חשבונות מתחומי פעילות שונים ומדרגות הסמכה שונות. תוכלו לשמוע מחבריכם למקצוע אודות הדרך המקצועית שלהם, לשתף אותם בטיפים מעבודתכם וליצור חברויות חדשות לחיים ולמקצוע בהרצאות ופעילויות הספורט.

3. הצגת הבידור- "יום בחייו של מנהל חשבונות"
בכנס לשכת מנהלי החשבונות תגיע היישר מתיאטרון הקאמרי קבוצת 4play אשר תעלה מופע אימפרוביזציה ייחודי וחד פעמי לציבור מנהלי החשבונות אשר יעסוק בצורה קומית ביום חייו של מנהל החשבונות.

4. כדי לדעת כמה מנהלי חשבונות מרוויחים באמת
לשכת מנהלי החשבונות ערכה במהלך השנה סקר שכר בו לקחו חלק אלפי מנהלי חשבונות. במהלך הכנס ייחשפו לראשונה תוצאות הסקר השנתי של הלשכה ותוכלו לאמוד את שכרכם ביחס לשוק מנהלי החשבונות ולדעת האם וכמה שכר לדרוש.

5. השתלמות מוכרת במס גם לשכירים!
כנס הלשכה באילת הוא השתלמות נופש מקצועית ובהגדרתו ככזה הוא מוכר לכם בניכוי במס. כך שאתם נהנים גם ממחיר אטרקטיבי של חופשה מקצועית וגם מניכוי מס בגין הוצאותיכם עבור הכנס.

6. איך להגיע ל- 10/15/30 לחודש בלי הלשון בחוץ?
10 לחודש? 15 לחודש? 30? אין מנהל חשבונות שלא זוכר מתי תאריכים אלה מתקרבים וכל מה שמשתמע מהם. בכנס הלשכה באילת תוכלו ליהנות מהרצאה שתעניק לך כלים ותיתן לכם טיפים וסודות כיצד להגיע לתאריכים אלה בלי הלשון בחוץ.

7. ידע מקצועי בשבילכם, פעילות פנאי לכם ולמשפחתכם
כנס הלשכה מותאם כך שישלב עבורכם ידע מקצועי בתחום לצד פעילות נופש ופנאי. הלשכה בנתה עבורכם תכנית אשר תאפשר לכם ליהנות מהחופשה ולבלות זמן איכות עם בני המשפחה בשלל ומגוון הפעילויות שיש למלון ולכנס להציע. חלק מההרצאות מותאם במיוחד גם להשתתפות של בני/בנות זוג.

8. אילת- משאירים את המע"מ מאחור!!
כמנהלי חשבונות וודאי ידוע לכם שרכיב המע"מ מהווה סכום בלתי מבוטל משוויו של מוצר או שירות והוא מהווה חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלכם. בואו לאילת ותשאירו את המע"מ מאחוריכם! אילת ידועה כעיר בה ניתן ליהנות ממוצרים ללא מע"מ- בואו לעשות קניות במחירים שלא תמצאו באף עיר אחרת.

9. פינוי חדרים לאחר צאת השבת
כנס הלשכה הותאם גם לציבור מנהלי החשבונות הדתי ולכן הלשכה דאגה כי פינוי החדרים יתבצע עבור כל משתתפי הכנס בצאת השבת ולא בצהרי היום כפי שנהוג בדרך כלל.

10. והכי חשוב…לצאת קצת לחופש
והכי הכי חשוב, כי מגיע לכם לצאת קצת לחופש וליהנות מחופשה מפנקת המחירים אטרקטיביים לכם ולבני משפחותיכם. בכנס הלשכה תוכלו ליהנות משילוב של העמקת הידע בתחום לצד הרחבת הידע בנושאים פיננסים אחרים באווירה בלתי פורמלית על רקע נופה של העיר אילת. אז, השאירו את דאגות היומיום בעבודה, ארזו את בגד הים ויאללה לחופש.

למעבר לתוכניית הכנס ולרישום לחצו כאן>>

חשבנו שיכול לעניין אתכם לקרוא גם על..

חוזרים במע"מ לעדכון סכומים

חוזרים במע"מ לעדכון סכומים חוזרים המפרטים עדכון סכומים בחוק מע"מ ובתקנותיו. לחצו כאן למעבר לדיווח באתר רשות המיסים

סכומים ושיעורים במע"מ

סכומים ושיעורים במע"מ בדף זה נמצא ריכוז של סכומים ושיעורים המופיעים בחקיקה ובתקנות ורלוונטיים לנושא מס ערך מוסף לחצו כאן למעבר לדיווח

אהבתם את המאמר? שתפו את החברים שלכם!

Facebook
Twitter
LinkedIn

על הלשכה

הלשכה הינה האגוד המקצועי של ענף מנה"ח בישראל, המקיף מעל 50,000 איש העוסקים בתחום. הלשכה פועלת במטרה לשמר ולשפר את האינטרסים המקצועיים והכלכליים של העוסקים בו.

עקבו אחרינו

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן