סגירת שנה
והכנה לביקורת רו"ח

סגירת שנה והכנה לביקורת רו"ח זהו קורס שנועד במיוחד בשביל מנה"ח הרוצים לדעת להכין תיק לביקורת רו"ח ללא טעויות! הנרשמים לקורס יקבלו במתנה רשימה מסודרת (צ'קליסט) של כל הפעולות הנדרשות בשביל סגירת שנה. 

השאירו פרטים והצטרפו ללשכת מנהלי החשבונות בישראל!

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות במייל וב SMS מלשכת מנהלי החשבונות.

סגירת שנה והכנה לביקורת רו"ח

סוף השנה המתקרב ואיתו עולה הצורך במנהלי חשבונות אשר יודעים לעשות סגירת שנה והכנה לביקורת רו"ח. קורס זה הוקם במיוחד על ידי מכון ההשתלמויות של הלשכה בשיתוף עם רו"ח ליאם חג'ג' ממשרד חג'ג' ויצמן ושות'. קורס זה יקנה לכם ידע מקצועי רב וכלים פרקטיים בשביל סגירת שנה והכנה לביקורת רו"ח בצורה מקצועית כבר בסוף השנה הקרוב! קורס זה הינו מקוון ומאפשר לכם להשתתף בו בזמנכם הפנוי, לפי הקצב שלכם ומכל מקום הנוח לכם בלבד.

סגירת שנה והכנה לביקורת רו"ח

סילבוס הקורס - סגירת שנה והכנה לביקורת רו"ח

במסגרת הקורס תלמדו...

סגירת שנה והכנה לביקורת רו

מה צריך לכלול בתיק ביקורת

במסגרת הקורס נעבור על הרשימה המסודרת של כל הפעולות שיש לבצע לצורך סגירת השנה לרבות דוגמאות מעשיות בכל אחד מהסעיפים השונים בדו"ח רווח וההפסד ובמאזן. 

סגירת שנה והכנה לביקורת רו

אילו התאמות נדרשות

בקורס זה נעבור על פקודות היומן שעלינו לרשום בגין סגירת שנה וכיצד לבצע התאמות לסעיפים השונים כגון; כרטיסי אשראי, לקוחות, בנקים, ספקים וחו"ז. 

סגירת שנה והכנה לביקורת רו

חשיבות השלבים וסדר פעולות

קיימת חשיבות קריטית לביצוע פעולות ומשימות בסדר נכון ושיטתי בתהליך סגירת השנה שלב אחר שלב על מנת להימנע מטעויות מיותרות ולהימנע החזרת התיק ע"י הרו"ח להשלמות. 

מרצה הקורס

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן