השאירו פרטים והצטרפו ללשכת מנהלי החשבונות בישראל!

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות במייל וב SMS מלשכת מנהלי החשבונות.

קורס SAP למנהלי חשבונות

תוכנת ה SAP הינה מהתוכנות המובילות והמבוקשות ביותר בארץ בחברות טכנולוגיה וחברות גדולות אחרות ולכן, ישנה דרישה מתמדת למנהלי חשבונות השולטים בתוכנה. קורס יחודי זה הינו קורס יעודי למנהלי חשבונות אשר מלמד בפועל כיצד ניתן לנהל את החשבונות והכספים של הארגון בעזרת התוכנה. הקורס מגוון ועשיר וכולל לימודים עיוניים מעמיקים ומקיפים. כמו כן, תלמידי הקורס יקבלו גישה מלאה לקבוצת תמיכה דיגיטלית לשאלות והתייעצויות עם מרצת הקורס.

SAP1.1

קורס ה SAP של הלשכה

קורס ה SAP של הלשכה יסייע לכם לצבור ניסיון מעשי ואיכותי בהכרת תוכנת ה ERP והנהלת החשבונות המובילה והמבוקשת בישראל! ידע זה יקנה לכם יתרון משמעותי בחיפוש עבודה, ויקל עליכם לבצע את עבודתכם יעילה!

SAP1.2

למי מתאים קורס SAP?

הקורס מתאים הן למנהלי חשבונות מתחילים המעוניינים להכיר את המערכת הנפוצה בישראל ולהשיג יתרון משמעותי בעת חיפוש העבודה. והן למנהלי חשבונות מתקדמים בעלי ניסיון המחפשים נתיב לקידום ופיתוח הקריירה.

SAP1.3

מה לומדים בקורס?

הנושאים המועברים בקורס כוללים בין השאר: הגדרות ופתיחת חברה, הקלדת חומר שוטף , דיווחים לרשויות, כספים רכש, כלים אוטומטיים לביצוע פעולות כמו הכנת תשלומים לספקים לפי חשבוניות, כלי בקרה מתקדמים וקישוריות עם EXCEL.

תוכנית הקורס

SAP חלק א'

המנהלת האקדמית של התוכנית

עדי גורל

מנה"ח בכירה

מנהלת חשבונות בכירה עם ניסיון של 25 שנים ובעלת הסמכה של מנהלת חשבונות מדופלמת. שימשה כמנהלת מחלקת הנה"ח, חשבת ומנהלת כספים. בעלת ניסיון רב בעבודה על סאפ בחברות מהגדולות בארץ וחברות בינלאומית, בעלת נסיון ניהול צוותי הנה"ח ואהבה גדולה לתחום ההדרכה. מרצה בכירה של הלשכה.

רוצים להצטרף?

דילוג לתוכן